Lieldienās izmet zaķa cilpas un atrodi šūpoles Ventspilī

29.03.2021 - 09:21
Tuvojas Lieldienu brīvdienas un varam būt lepni, ka cauri gadu tūkstošiem esam saglabājuši senu tradīciju – šūpošanos Lieldienās. Ticējums nosaka vairākas praktiskas lietas, kādēļ vajag daudz šūpoties – lai visu gadu nenāk miegs, lai izvairītos no ļauniem gariem, lai nekož odi un dunduri u.c.
Lieldienās izmet zaķa cilpas un atrodi šūpoles Ventspilī
Tuvojas Lieldienu brīvdienas un varam būt lepni, ka cauri gadu tūkstošiem esam saglabājuši senu tradīciju - šūpošanos Lieldienās. Ticējums nosaka vairākas praktiskas lietas, kādēļ vajag daudz šūpoties - lai visu gadu nenāk miegs, lai izvairītos no ļauniem gariem, lai nekož odi un dunduri u.c.

Ventspils pilsētas pašvaldība daudzu gadu garumā mērķtiecīgi veikusi pilsētvides infrastruktūras uzlabošanu un šobrīd šūpoles ir iespējams atrast vairākos desmitos dažādās pilsētas vietās - Renķa dārzā, Jūrmalas parkā, Bērnu pilsētiņā, bērnu parkā "Fantāzija", Brīvdabas muzejā, sporta spēļu laukumos, daudzdzīvokļu māju pagalmos u.c.

Lai baudītu patīkamu atpūtu svaigā gaisā, aicinām no 2. līdz 5.aprīlim, individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros, būt fiziski aktīviem un doties pastaigā, nūjot, skriet vai braukt ar velosipēdu un Lieldienu brīvdienās iesaistīties šūpoļu meklēšanas pasākumā "Izmet zaķa cilpas un atrodi šūpoles Ventspilī" un piedalīties balvu izlozē.

Aicinām Ventspils pilsētā atrast pēc iespējas vairāk šūpoles un individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros nofotogrāfēties pie tām un bildes sūtīt organizatoriem e-pastā: karlis.gubats@ventspils.lv vai WhatsApp ziņā: 26490802. Lūdzam informāciju iesūtīt līdz 5.aprīļa plkst. 20:00. Visos attēlos kopā ar šūpolēm ir jābūt vieniem un tiem pašiem dalībniekiem. Šūpoļu meklēšanā var iesaistīties četru dienu garumā.

Ar balvām tiks apbalvoti trīs aktīvākie dalībnieki, kuri iesūtīs visvairāk fotogrāfijas ar šūpolēm, bet vēl trīs balvas tiks izlozētas starp pārējiem dalībniekiem. Organizatori katram no dalībniekiem elektroniski nosūtīs apstiprinājumu par piedalīšanos balvu izlozē, kura notiks attālināti un balvu saņēmēji tiks informēti individuāli.Noteikumi:
  1. Piedalīties pasākumā var jebkurš interesents;
  2. Aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus! Distanci veikt individuāli vai tikai vienas mājsaimniecības ietvaros. Ievēro noteikto 2 metru distanci;
  3. Atceramies par drošību!
Esam aktīvi un sportiski skrienot, soļojot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu!Jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazināties ar Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldi pa tālr. 26490802 vai e-pastā karlis.gubats@ventspils.lv   

Lieldienas-FB-01.jpg