Iznāk jaunā Ventspils 2021. gada pavasara Tūrisma avīze

03.05.2021 - 10:46
Iznākusi Ventspils jaunā pavasara sezonas Tūrisma avīze, kurā atrodama aktuālā informācija par Ventspili, atpūtas un izklaides iespējām ventspilniekiem un pilsētas viesiem.
 Iznāk jaunā Ventspils  2021. gada pavasara Tūrisma avīze
Jaunā tūrisma avīze aicina baudīt silto pavasara laiku dabā, piedāvājot piecus aktuālākos brīvdabas tūrisma objektus atpūtai svaigā gaisā - apmeklēt Ostas promenādes iespaidīgo boju kolekciju, doties pastaigā Jūrmalas parkā, baudīt svaigo jūras gaisu labiekārtotajā Zilā karoga pludmalē, ieraudzīt iespaidīgu jūras stāvkrastu Staldzenē un pastaigu mīļotājiem mērot 8 km garo Būšnieku ezera dabas taku. 

Izdevumā atspoguļots Ventspils košais pavasara ziedu plaukšanas un ziedēšanas laiks, ko papildina informācija par desmit strūklakām. Laikam kļūstot siltākam, ģimenēm arvien populārākas kļūst pastaigas un atpūta ar bērniem svaigā gaisā, - avīzē pieejama aktuālā informācija par Bērnu pilsētiņas un Pārventas bērnu parka "Fantāzija" izklaides iespējām. Piedāvāta informācija arī par dažādiem aktīviem laika pavadīšanas veidiem visai ģimenei - pilsētā pieejamiem tematiskajiem pastaigu un velomaršrutiem,  aktīvās atpūtas iespējām, jaunumiem un aktualitātēm pilsētā - Zinātnes centra "Vizium" tapšanu, un pavisam jauna Militārā mantojuma objekta atvēršanu - atjaunotu uguns koriģēšanas torni, kas kalpo kā skatu platforma uz apkārtesošo mežu un Baltijas jūru. 

Tūrisma avīzes beigās publicēta noderīga informācija ceļotājiem - pilsētas karte ar veloceliņu tīklojumu, kā arī aicinājums pelnīt, saņemt un pilsētas objektos izmantot Ventspils valūtu - ventus.

Ventspils jaunā tūrisma avīze izdota latviešu, krievu un lietuviešu valodās. Tūrisma avīze pieejama Tūrisma informācijas centrā, kā arī Ventspils tūrisma objektos. Papildus, kā bezmaksas pielikumu, lasītāji Ventspils tūrisma avīzi dažādās valodās drukātu saņems līdz ar presi - latviski laikrakstos "Diena", "Latvijas Avīze", "Privātā Dzīve" un "Kurzemes vārds", krieviski laikrakstos "Суббота" un "Сегодня Неделя" un "MK Latvija", bet lietuviski tiks lasīta laikrakstā "Lietuvos Rytas". Pavasara tūrisma avīzi savās pasta kastītēs saņems arī ventspilnieki.

Avīze pieejama arī tiešsaistē, lejuplādēt to var šeit