Tirdzniecībā pieejams Ventspils jubilejas fotoalbums – “Ventspils 700+30”

03.05.2021 - 10:56
Ventspils pilsētas dome ir izdevusi nākamo sērijas “Ventspils 700+…” fotoalbumu – “Ventspils 700+30”.
 Tirdzniecībā pieejams Ventspils jubilejas fotoalbums – “Ventspils 700+30”
Grāmatā "Ventspils 700+30" 400 košos attēlos 336 lapaspusēs latviešu, angļu, krievu un ķīniešu (mandarīnu) valodā atainota pilsēta - tās vēstures hronika, simboli, apbalvojumi, nākotnes projekti un šodien aktuālākais.

Šāds bilžu albums tiek veidots reizi piecos gados, un tas ir jau piektais fotoalbums sērijā „Ventspils 700+10", „Ventspils 700+15", „Ventspils 700+20" un "Ventspils 700+25". 
Informācija fotoalbumā sakārtota vairākās tematiskās nodaļās, kuru ievadu papildina Latvijā un pasaulē pazīstamu personību teiktais par Ventspili - Maestro Raimonda Paula, rakstnieces Tatjanas Bončas-Osmolovskas, rakstnieka Vitālija Seroklinova, Šanhajas Pudongas Jaunā rajona komitejas priekšsēdētāja Yan Xu,  "Malmar Sheet Metal" īpašnieka un valdes priekšsēdētāja Dorsana de Bijšēra, dzejnieces Heli Laksonenas, ērģelnieka Veina Māršala, trenera Sanda Prūša, rakstnieka Ļeva Naumova, arhitekta Deivida Kuka, kā arī vēsturnieces Ingrīdas Štrumfas. 

Austrāliešu rakstniece Tatjana Bonča-Osmolovska par Ventspili raksta šādi: "Bieži gāju uz vilinošo jūru un ierakstīju pludmalē video, kā lasu dzeju. Pagāja trīs gadi, un es sapratu - ir laiks atgriezties sakoptajā Ventspilī, kas atgādina pasaku pilsētu, kur ir tik laba noskaņa un darbs rit ļoti raiti." 

Fotoalbums ne tikai iepazīstina ar pilsētu, bet arī pastāsta tās vēsturi un parāda to, kā ir attīstījusies pilsēta. Ventspils fotoalbums kā paliekoša vērtība būs lieliska dāvana gan radiem, gan draugiem un reprezentācijas materiāls sadarbības partneriem Latvijā un ārvalstīs. 

Jaunais fotoalbums pieejams iegādei ikvienam interesentam - jau no 26.aprīļa fotoalbumu ir iespējams iegādāties šādās tirdzniecības vietās Ventspilī:

  • Grāmatnīca "Gaisma", Jūras ielā 36;
  • Grāmatnīca "Globuss A", Lielais prospekts 3/5;
  • Veikals "Daba", Annas iela 2;
  • Grāmatnīca un E- veikals  "Jānis Roze", Kuldīgas iela 22;
  • Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrā, Dārzu iela 6;
  • Ventspils muzejs-  Livonijas ordeņa pils kase,  Jāņa iela 17;
  • Ventspils muzejs-  Piejūras brīvdabas muzeja kase,Riņķa iela 2;
  • Suvenīru veikals "Ventiņpūrlād", Skolas iela 3;
  • Piejūras kempings, Vasarnīcu iela 56.