31. jūlijā BB wakepark notiks gada lielākais pasākums – BB Summer Jam

16.07.2021 - 13:40
31. jūlijā atpūtas parkā “BB wakepark” (Liepāja, Beberliņi) norisināsies gadskārtējās veikborda sacensības “BB Summer Jam”, kas vienmēr noslēdzas ar dzīvās mūzikas koncertiem turpat zem priedēm veikparka jaukajā atmosfērā. Pasākums ir baudāms bezmaksas!
31. jūlijā BB wakepark notiks gada lielākais pasākums – BB Summer Jam
"Šis ir tas brīdis, ko katru sezonu gaidām ar milzīgāko prieku, jo tā būs mūsu lieliskā vasara, ko svinēsim visā tās krāšņumā! "BB Summer Jam" arī šoreiz ceram baudīt sauli, ūdens priekus, smaidīgus cilvēkus, dzīvo mūziku klātienē, bērnu smieklus, veldzējošus dzērienus, un sacensību garu," stāsta "BB wakepark" vadītāja Santa Vēvere.

"BB Summer Jam" katru sezonu Liepājā norisinās jau kopš 2014. gada, un to baudīt brauc ne tikai šī sporta veida piekritēji, bet arī citi aktīvās atpūtas cienītāji un publika, kas vienkārši vēlas baudīt lielisku vasaras ballītes atmosfēru.

Šogad organizatori pasākumu sola vēl daudzpusīgāku un iespaidīgāku, jo paralēli veikborda sacensībām, notiks arī skeitborda sacensības minirampā, kā arī Boards.lv sērfa kauss, kas pie labas viļņu prognozes norisināsies nākamajā dienā Karostas Ziemeļu mola pludmalē.

Veikborda sacensību dalībnieki savu varēšanu rādīs vairākās grupās, no kurām visiespaidīgākais būs profesionāļu grupas sniegums un "Best Trick" disciplīna, kur veikbordisti rādīs savus pārgalvīgākos trikus, kas parastajos starta braucienos pārsvarā netiek iekļauti. Sacensības labas mūzikas pavadījumā, aktīvāk vai mazāk aktīvi atpūšoties, varēs vērot visas dienas garumā, bet kulminācija ar jaudīgākajiem braucieniem gaidāma no pulksten 16.

Par vasarīgiem deju ritmiem visas dienas garumā rūpēsies DJ All-Viss, bet dienas noslēgumā uz brīvdabas skatuves ar klātienes koncertu uzstāsies Katrīna Kabiņecka & The Groovy Funk Band, asprātīgā pankroka grupa "Tumors", hiphoperis Packman un DJ Nina Elektrichka.

Pasākums "BB Summer Jam" ir apmeklējams bez maksas, bet ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus