Aicina pieteikties Ventspils gidu semināriem

18.08.2021 - 16:26
Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrs aicina interesentus pieteikties Ventspils gidu kursiem, kas notiks šā gada septembrī un oktobrī. Tiek aicināti pieteikties jau esošie Ventspils gidi uz resertifikāciju un jaunie interesenti, kas vēlas kļūt par Ventspils pilsētas gidiem.
Aicina pieteikties Ventspils gidu semināriem
Semināru mērķis ir sniegt gidiem, kuri vēlas strādāt Ventspils administratīvajā teritorijā, vispusīgu un precīzu informāciju par Ventspili kā populāru tūrisma galamērķi, iepazīstināt ar pilsētas vēsturi un mūsdienu attīstību, tās tūrisma objektiem un apskates vietām. Tieši tādēļ lektoru vidū ir ne tikai tūrisma profesionāļi, bet arī Ventspils pašvaldības pārstāvji. 

Sarunā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes vadību gidi varēs iepazīties ar pilsētas attīstības plāniem un jau realizētajiem darbiem. Lekciju un mācību ekskursiju laikā paredzēts iepazīties ar arhitektūru un pilsētbūvniecības vēsturi, Livonijas ordeņa pils vēsturi un ekspozīcijām, jaunumiem muzeja struktūrvienībās, uzzināt informāciju par dievnamiem, ebreju tautu, militāro mantojumu un ostas vēsturi pilsētā, Olimpiskā centra „Ventspils" objektiem un iegūt praktiskus ieteikumus daudzveidīga un aizraujoša ekskursijas maršruta izveidei. Lai iepazīstinātu gidus ar jaunākajiem tūrisma objektiem, paredzētas ekskursijas uz Zinātnes centru "VIZIUM", koncertzāli "Latvija" un 46. krasta aizsardzības baterijas uguns koriģēšanas torni. 

Ventspils pilsētas dome šādus informatīvu semināru ciklu organizē jau septīto reizi kopš 2002. gada, lai veicinātu tūrisma pakalpojuma kvalitāti un piesaistītu arvien vairāk tūristu Ventspils pilsētai. 

Semināri sāksies no 9. septembra un notiks darba dienu vakaros no 17.00 līdz 19.00. Praktiskās ekskursijas ir paredzētas sestdienās. Tie tiks organizēti klātienē un attālināti, pielāgojoties epidemioloģiskai situācijai valstī. Lekciju laiki un tēmas aplūkojamas programmā. Pēc semināru noklausīšanās dalībnieki iegūs Ventspils gida apliecību uz četriem gadiem. 

Pieteikties Ventspils gidu semināriem var aizpildot pieteikuma veidlapu un iesūtot CV uz e-pastu tourism@ventspils.lv līdz šī gada 7. septembrim. Dalības maksa 35 EUR/personai.

Informācija uzziņām: tel. 63622263, e-pasts tourism@ventspils.lv