Ventspils bigbends muzicēs kopā ar nīderlandiešu džeza mākslinieku

13.09.2021 - 10:58
8. oktobrī plkst. 19.00 koncertzālē “Latvija” kopā ar Ventspils bigbendu uz skatuves kāps pazīstamais nīderlandiešu trombonists, komponists un aranžētājs Ilja Reijngouds.
 Ventspils bigbends muzicēs kopā ar nīderlandiešu džeza mākslinieku
Koncerta programmu veidos Iljas Reijngouda oriģinālkompozīcijas un oriģinālaranžijas. To atskaņojumā kopā ar Ventspils bigbendu piedalīsies gan pats mākslinieks, gan arī jaunā un talantīgā vokāliste Paula Saija.

Ilja Reijngouds dzimis 1972. gadā Leidenē, Nīderlandē. Studējis Amsterdamas konservatorijā, pēc tam ASV, kur ieguvis maģistra grādu. Šobrīd paralēli pasniedzēja darbam  Roterdamas un Amsterdamas konservatorijās, Reijngonds ne vien vada abu konservatoriju bigbendus, bet ir arī vairāku Nīderlandē populāru džeza sastāvu dalībnieks. Viessolista statusā muzicējis kopā ar pasaulslaveniem orķestriem un muzikālām apvienībām.  Pasniedzis neskaitāmas meistarklases daudzviet pasaulē. Kā komponists un aranžētājs ieguvis vairākas prestižas mūzikas balvas - Edison Jazz AwardLatin Grammy u.c.

Paula Saija ir  izglītojusies mūsdienu ritmiskās mūzikas žanrā, kā arī Amerikas popmūzikas stilistikā. Jaunā māksliniece piedalās dažādos projektos gan kā soliste, gan arī kā backvocal dziedātāja Sadarbojoties ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem un mūziķu apvienībām - "Very Cool People", Liepājas Simfonisko orķestri, Latvijas Radio bigbendu, Samantu Tīnu, Ralfu Eilandu un citiem -, Paula aktīvi koncertē uz Latvijas, kā arī Lietuvas skatuvēm. Piedalījusies festivālos "Ventspils Groove", "Augusti Blues", "Klaipeda Jazz Festiva" u.c..

Pasākums paredzēts tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām (attiecas arī uz visu vecumu bērniem/ jauniešiem). Ierodoties uz koncertu,  apmeklētājam jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, personu apliecinošs dokuments un personalizēta ieejas biļete.