Kino, koncerti, diskotēka un notikumi ģimenēm — “Liepājas Mākslas forums” jau šajā nedēļas nogalē

22.09.2021 - 10:10
Jau šīs nedēļas izskaņā — piektdien, 24. septembrī plkst. 18.00 līdz ar laikmetīgās mākslas izstādes “Izolācija” atvēršanu tiks atklāts jau septītais mūsdienu mākslas, mūzikas un starpžanru festivāls “Liepājas Mākslas forums”. Trīs dienu laikā — no piektdienas līdz svētdienai — apmeklētāji aicināti piedzīvot Eiropas kino seansus, džeza, laikmetīgās kormūzikas un kamermūzikas koncertus, dejas un kustību izrādes, izzinošas sarunas un meistarklases, kā arī “Liepājas Leļļu teātra” pirmizrādi.
Kino, koncerti, diskotēka un notikumi ģimenēm — “Liepājas Mākslas forums” jau šajā nedēļas nogalē
Festivāls, kuru ik gadu rīko Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars, apmeklētājus šogad sagaidīs ne tikai koncertnama telpās, bet arī dažādās pilsētas vietās - kultūras namā "Wiktorija", bijušajā klubā "Kursa", kā arī pilsētas skvēros. Kā uzsver festivāla veidotāji, Mākslas foruma programmā šogad iekļautie notikumi runā par mūžības, bezgalības un cilvēcības tēmām, kas aktuālas pēc-izolācijas laikmetā. 

Ar pasākuma programmu iepazīsties šeit.

Apmeklējot "Liepājas Mākslas foruma" pasākumus, apmeklētāji tiks lūgti uzrādīt covid-19 sertifikātu, kas apstiprina noslēgtu vakcinācijas kursu vai infekcijas pārslimošanu pēdējo 6 mēnešu laikā. Uz pasākumiem, kuros paredzētas ģimenes zonas, bērniem, kas vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda negatīvs testa rezultāts vai vakcinācijas/pārslimošanas sertifikāts. Iegādājoties biļetes un pirms pasākuma apmeklējuma, pircēji aicināti iepazīties ar aktuālajiem pasākuma apmeklēšanas nosacījumiem. 

Biļetes uz maksas pasākumiem pieejaamas "Biļešu paradīze" tīkla kasēs visā Latvijā, koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā un internetā. Uzziņām aicinām izmantot koncertzāles informācijas centru, rakstot uz e-pastu: info@lielaisdzintars.lv vai zvanot pa tālr: 634 24 555. Darba laiks: P.-Pk. 11.00-17.00, S.-Sv. 10.00-15.00.