Jaunmoku pils aicina pieteikt dalību “Rudens tirdziņam”!

23.09.2021 - 17:12
3. oktobrī, svētdien, Jaunmoku pils parkā no plkst. 11:00 – 16:00 norisināsies “Rudens tirdziņš”. Amatnieki un mājražotāji tiek aicināti pieteikt savu dalību līdz 1. oktobrim!
Jaunmoku pils aicina pieteikt dalību “Rudens tirdziņam”!
Mājražotāji, amatnieki, stādaudzētāji, skaistumlietu, veselīgas pārtikas ražotāji un lietišķās mākslas meistari aicināti pieteikties tirdziņam līdz 1. oktobrim, sūtot pieteikumu brīvā formā uz e-pastu info@jaunmokupils.lv ar norādi "Rudens tirdziņš". Tirdziņa nolikums pieejams Jaunmoku pils mājas lapā www.jaunmokupils.lv. Papildus informāciju par tirdziņu var iegūt, zvanot pa tālruni 26187442.
Jaunmoku pils 2. un 3. oktobrī pasākuma "Mājas kafejnīcu dienas" ietvaros no plkst. 11:00 - 18:00 aicina arī izbaudīt rudeni skaistās pastaigās pils parkā, izzināt pili un baudīt īpašu maltīti no ģimenes restorāna. Apmeklētāji varēs nobaudīt brieža gaļas zupu ar uz uguns liesmas pašu ceptu rudzu maizi (5 EUR), dārzu velšu krāsainību pankūku dažādībā (6 EUR), kā arī Aleksandra kūka, piedaloties "Angļu tējas pēcpusdienas" ieskatā (7 EUR).

Jaunmoku pils komplekss ievēro un nodrošina nepieciešamos drošības pasākumus un lūdz arī tirgotājus un apmeklētājus būt atbildīgiem!Informāciju sagatavoja:
Zane Pētersone,
SIA Jaunmoku pils
Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob.t. +371 26107893
z.petersone@lvm.lv
www.jaunmokupils.lv