Ventspils “Jūras vārtos” gaidāma izrāde bērniem ar Kaupera dziesmām un Zanderes stāstiem

21.11.2021 - 09:50
24. novembrī plkst. 18.00 teātra nams “Jūras vārti” aicina mazos skatītājus un viņu vecākus apmeklēt režisores Ineses Mičules izrādi “Smieklu sasaukšanās”, kurā kopā ar Valmieras drāmas teātra aktieriem uz skatuves kāps arī iestudējuma mūzikas autors Renārs Kaupers.
Ventspils “Jūras vārtos” gaidāma izrāde bērniem ar Kaupera dziesmām un Zanderes stāstiem
Mūziķa Renāra Kaupera un literātes Ineses Zanderes kopdarbs - izrāde "Smieklu sasaukšanās", kas pelnīti ieguvusi dažādu paaudžu skatītāju atzinību, izdzēš robežu starp bērnu un pieaugušo pasauli, lai lielo un mazo smiekli saplūstu vienā veselumā, lai bērni sajustos lielāki un nopietnāki, bet pieaugušie atļautos būt mazi.

"Pēc "Prāta Vētras" pieredzes zinu, ka mazajiem patīk tādas pašas dziesmas kā pieaugušajiemun tāpēc, manuprāt, viņi nav pelnījuši kaut kādu īpašu "uti-puti" attieksmi, bet gan tādu pašu mūziku, kādu klausās viņu tēti un mammas," atklāj  Renārs Kaupers. 
Savukārt izrādes režisore Inese Mičule par paveikto saka: "Tagad jau varu teikt, ka mums ir izdevušies piedzīvojumi spogulī un sapnī, apēstas konfektes, daudzstāvu nama kāpnes un Kreica kungs, Elzas gaidīšana, ejampanti, lecampanti, sedzampanti, redzampanti. Sarunas un prātošana - dziedot, lecot, spēlējot."

"Smieklu sasaukšanās" radošo komandu veido režisore - Inese Mičule, māksliniece - Ieva Kauliņa, horeogrāfe - Liene Stepena, gaismu mākslinieks - Aleksandrs Rjazancevs (Sanktpēterburga). Lomās - Renārs Kaupers, Pauls Iklāvs vai Kārlis Dzintars Zahovskis, Ingus Kniploks, Mārtiņš Meiers, Inese Pudža vai Ieva Estere Barkāne, Klinta Reinholde, Uldis Sniķers, Baiba Valante.Izrāde piemērota bērniem no 7 līdz 12 gadu vecumam. 

Pasākums paredzēts tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentuBērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Bērniem līdz 12 gadu vecumam tests nav jāuzrāda.