Ventspils pilsētas svētkos tiks mainīta uguņošanas vieta

05.08.2022 - 10:20
Ventspils Pilsētas svētku aktīvākās dienas – 6. augusta noslēguma koncerts notiks Ostas ielas promenādē pie Vecā Spīķera, kā jau sākotnēji plānots.
Ventspils pilsētas svētkos tiks mainīta uguņošanas vieta

Tomēr svētku organizatori šogad saskārušies ar vēl nepieredzētu situāciju, kad krāšņāko un apmeklētāko notikumu - svētku uguņošanu un tās izvietojumu nākas pielāgot ostas darbiem.

Uguņošanai paredzētās pirotehnikas izvietojums šogad tiks novirzīts iepretim Prāmju terminālim un tālāk esošai muitas zonai (skatīt kartē).

Sestdien no plkst. 20.00 vakarā Ostas ielas promenādē uz skatuves uzstāsies ventspilnieku iemīļotā grupa "Latvian Blues Band", pēc kuras vienā no retajām reizēm šovasar klausītājus klātienē priecēs populārais pašmāju mūziķis Dons. Īsi pirms uguņošanas visus klātesošos svētkos sveiks pilsētas mērs Jānis Vītoliņš, kas tiks translēts arī uz ekrāniem pie skatuves un aiz tās.

Plkst. 23:00 minūti garā ievadā uguņošanas mākslinieks Kalvis Kalniņš izpildīs pāris desmitus kontrolšāviņus, lai katrs var nesteidzīgi pārliecināties par uguņošanas redzamību un atrast labāko vietu tās vērošanai. Pēc šī ievada būs grandiozs 4 minūšu uguņošanas šovs, kas kā vienmēr solās būt krāšņākais Latvijā.Labākā uguņošanas redzamības zona būs teritorija no Prāmju termināla līdz Ostas un Lielās ielas krustojumam (skatīt kartē).

Lai visiem skaisti un izdevušies svētki!Uguņošanas izvietojuma un labākās redzamības zonas karte ŠEIT. 

uguņošanas vieta .jpg