Liepāja gatavojas Jūras svētkiem

23.05.2023 - 15:41
Liepājas iedzīvotāji un pilsētas viesi ar nepacietību gaida Jūras svētkus, kas šogad notiks 8. jūlijā Jūrmalas parkā. Šī gada svētku programmā būs baudāma laba mūzika, amatnieku un mājražotāju tirgus un aizraujošas aktivitātes, lai radītu neaizmirstamus mirkļus visiem apmeklētājiem un īpašu atmosfēru pie Baltijas jūras.
Liepāja gatavojas Jūras svētkiem
Jūras svētki Liepājā ir kļuvuši par vienu no gaidītākajiem vasaras notikumiem, pulcējot tūristus un vietējos iedzīvotājus un piedāvājot plašu izklaides un kultūras programmu visām vecuma grupām. Arī šogad svētki norisināsies Jūrmalas parkā, teritorijā no Jūrmalas līdz Rožu ielai, ietverot pludmales zonu.

Jūras svētki sāksies ar piemiņas brīdi pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem Kūrmājas prospekta galā. Muzikālā, kultūras un izklaidējošā daļa sāksies pulksten 12.00. Svētku apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja klausīties plašu muzikālo programmu dažādām gaumēm un vecumiem, kā arī piedalīties organizētajās aktivitātēs un iepirkties Jūras svētku tirgū. Bērniem un ģimenēm tiks nodrošināta īpaša spēļu zona ar daudzveidīgām aktivitātēm un atrakcijām, kur mazie svētku apmeklētāji varēs izbaudīt laiku jautri un izglītojoši.

Vakara programmā no pulksten 19.00 paredzēts tradicionālais Jūras svētku koncerts, kurā uzstāsies Latvijā iemīļoti mūziķi, kuri aicinās publiku dziedāt līdzi un izdejoties no visas sirds. Mūzikas skaņas aizpildīs piejūras gaisotni, nodrošinot enerģiju un pozitīvu noskaņu. Jūras svētki ir vērienīgs notikums, kas apliecina un svin jūras un Liepājas kā nozīmīgas ostas pilsētas nozīmi.

Aicinām amatniekus un mājražotājus, kuri vēlas piedalīties svētku tirdziņā, iepazīties ar Jūras svētku tirdzniecības noteikumiem un līdz 16. jūnijam aizpildīt pieteikuma anketu. Atbildi par dalību Jūras svētkos tirgotāji saņems līdz 22. jūnijam uz pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi.
Noteikumi pieejami interneta vietnēpieteikuma anketa