Ventspils dodas uz izstādi - gadatirgu "Balttour 2024"

30.01.2024 - 12:34
No 2. līdz 4. februārim visi ceļotāji tiks gaidīti izstāžu centrā “Ķīpsala”, kur jau 30. gadu norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus “Balttour”, kas ir nozīmīgākais tūrisma notikums Baltijā. Šogad ar tūrisma sezonas jaunumiem, populārākajiem apskates un izklaides objektiem, īpašajiem piedāvājumiem varēs iepazīties Ventspils stendā.
Ventspils dodas uz izstādi - gadatirgu "Balttour 2024"
Trīs dienu garumā Tūrisma informācijas centrs iepazīstinās izstādes apmeklētājus ar jauno 2024. gada tūrisma piedāvājumu Ventspilī. Ikvienam būs iespējā izmēģināt laimi Ventu pelnīšanas atrakcijā un saņemt Ventus, kas kā atlaižu kuponi darbojas vairāk nekā 40 Ventspils objektos. Būs arī daudzveidīgas aktivitātes ģimenēm ar bērniem, kā arī īpašie pārsteigumi.


Kurzemes Filharmonija piedāvā

Stendā Kurzemes Filharmonija piedāvās akciju "Cafe a Capella", kurā apmeklētājiem ir iespēja iegādāties ierobežotu skaitu biļešu ar 20 - 30% atlaidi uz deviņiem pasākumiem. Kā arī baudīt muzikālo priekšnesumu īpašajās stundās un šajā laikā interesentiem tiks dāvinātas SIA "Kurzemes filharmonija" Draugu kartes, kas dod iespēju pasākumus apmeklēt ar 10% atlaidi.

Aktīvā un aizraujošā Ventspils  

Olimpiskais centrs "Ventspils" piedāvās akciju, kurās varēs iegūt 50% atlaižu kuponu uz kādu no Olimpiskā centra "Ventspils" bāzēm. Būs arī rodeļa kamanas! Gaidīsim ciemos Ventspils stendā, tiks sagatavotas arī dažādas balvas!

Atmodini sevī zinātkāri 

Saliņas otrā pusē, darbosies arī zinātnes centrs "Vizium" ar veselu atrakciju laboratoriju. Ikvienam būs iespēja izmēģināt savus spēkus vecajā labajā PackMan spēlē, izbaudīt pārsteidzošo virtuālo realitāti, izveidot balansa robotu, izzināt dabu caur mikroskopu, piedalīties dažādos aizraujošos eksperimentos.   


Uz tikšanos izstādē - gadatirgū "Balttour 2024"!