Hoijeres nams Liepājā aicina uz ekskursiju sveču gaismā

30.01.2024 - 14:32
Piektdien, 9. februārī, plkst. 18 Liepājas 17.–19. gadsimta interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams” Kungu ielā 24 aicina apmeklētājus piedalīties ekskursijā sveču gaismā. Ekskursija norisināsies pēc muzeja ierastā darba laika beigām, un tās dalībniekiem būs iespēja kopā ar stāstniekiem izzināt muzeju neierastākā atmosfērā un ielūkoties ikdienā neredzētos notikumos.
Hoijeres nams Liepājā aicina uz ekskursiju sveču gaismā
Ekskursijas laikā paredzēts izstaigāt muzeja ekspozīcijas atbilstoši atainotajam vēsturiskajam laika posmam - vien sveču gaismā. Tādējādi ekskursijas dalībniekiem tiek dota iespēja piedzīvot īpašu senatnes sajūtu, ielūkojoties gan 17., gan 19. gadsimtā dzīvojošo ļaužu ikdienas gaitās, kā arī nobaudīt nelielu Stendera kundzes sarūpētu cienastu.

Jau iepriekš Liepājas interjera muzeja rīkotās sveču gaismas ekskursijas guvušas īpašu apmeklētāju atzinību, un, pieturoties gada tumšajam laikam, kas ir vispiemērotākais brīdis šādu ekskursiju rīkošanai, kā arī atzīmējot februāri kā sveču mēnesi, apmeklētājiem ir iespēja sveču gaismā piedzīvot nelielu ceļojumu vēsturē.   

Vietu skaits ekskursijā ir ierobežots, tāpēc vēlama iepriekšēja rezervācija, zvanot pa tālruni 29905180 vai piesakoties Liepājas 17.-19. gs. interjera muzeja "Hoijeres kundzes viesu nams" kasē.

Pēc ekskursijas dalībnieki tiek aicināti turpināt vakaru sveču gaismā, baudot vēsturiskām sajūtām un garšām piepildītu mielastu "Hoijeres krogā". Lai rezervētu sev vietu vakariņām, iepriekš vēlams sazināties, zvanot pa tālr. 26672124 vai rakstot kunguiela24@gmail.com.