Pavadi skolēnu pavasara brīvlaiku izzinošās ekskursijās Jaunmoku pilī

07.03.2024 - 14:23
Pavasara brīvlaikā Jaunmoku pils aicina ģimenes doties izzinošās un atraktīvās ekskursijās un visiem kopīgi līdzdarboties dažādās aktivitātēs - putnu vērošanā, izzinošā ekskursijā pilī, zāļu tēju degustācijā, orientēšanās spēlēs un spraigā izlaušanās spēlē.
Pavadi skolēnu pavasara brīvlaiku izzinošās ekskursijās Jaunmoku pilī
Ceturtdien, 14. martā, plkst. 14:00 un sestdien, 16. martā, plkst. 14:30 ikviens tiek aicināts piedalīties dabas izpētes programmā "Jaunmoku pils parka un putnu stāsti". Tā būs izzinoša pastaiga pils parkā, iepazīstot tajā esošos putnus, papildinot putnu barotavas un ar binokļa palīdzību vērot putnus. Programmas noslēgumā būs iespēja baudīt Meža dzērienu, kā arī pārrunāt redzēto un turpināt iepazīt putnus, noklausoties stāstu vai uzspēlēt spēli.

Piektdien, 15. martā, plkst. 14:00 notiks ekskursija Meža muzejā un orientēšanās spēle pilī. Ekskursijas noslēgumā Zāļu tējas degustācijas laikā varēs nogaršot dažādu veidu tējas, kuras vāktas pils dārzā un tās teritorijā.

Svētdien, 17. martā, plkst. 14:00 atvērtās Vēstures ekskursijas laikā kopā ar pils dāmu varēs iepazīt Jaunmoku pils vēsturi un jūgendstila interjera ekspozīcijas, kā arī interaktīvās Meža muzeja ekspozīcijas. Pēc pils iepazīšanas ikviens varēs piedalīties orientēšanās spēlē, kurā caur foto attēliem jāatpazīst priekšmeti pilī.

Visu brīvlaika nedēļu skolēniem kopā ar ģimeni un draugiem pieejama izzinoša un aizraujoša izlaušanās spēle "Zaļā meža melnie stāsti", kurā spēles dalībniekiem jārisina interesanti uzdevumi, lai izglābtu cilvēku radītajos atkritumos sagūstītos meža iemītniekus un paši izkļūtu no alas.

Apliecības "Goda ģimene" ("3+ Ģimenes karte"), LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašniekiem visu brīvlaika nedēļu izlaušanās spēlei "Zaļā meža melnie stāsti" tiek piemērota atlaide 10% apmērā.

Mazākiem bērniem piemērota būs programma "Ekspedīcija meža ekspozīcijā", kuras ietvaros caur izpētes uzdevumiem, atraktīviem praktiskiem darbiem un interesantu stāstījumu var izzināt un iepazīt kādu no meža valstības daļām - augiem, sēnēm un iemītniekiem.

Skolēnu brīvlaiku iespējams pavadīt mierpilni kopā ar visu ģimeni, nakšņojot viesnīcā, baudot kopīgas brokastis, piedalīties izlaušanās spēlē, orientēšanās spēlēs, izkalt laimes monētu un apmeklēt pils muzeju.

Ik dienu no plkst. 9:00 - 17:00 pieejams muzejs apskatei, kā arī iespējams vērot muzejā esošās izstādes  - abstraktā ekspresionisma pārstāves Anda_abstract  gleznu izstādi "BŪT MEŽĀ Jaunmoku pilī", mākslinieces Vitas Vieses gleznu izstādi "Ziedēšanas maģija", kolekcionāres Ilzes Spīres kolekciju "Kurpes kurpītes" un "Jaunieguvumi Meža muzejā".  


Ekskursijām un programmām noteikta dalības maksa. Dalība tajās nepieciešams pieteikt iepriekš, rakstot uz info@jaunmokupils.lv vai zvanot pa t. 26187442.  

Pavadi aizraujošas brīvdienas Jaunmoku pilī!   


Informāciju sagatavoja: 
Zane Pētersone 
Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
 E-pasts: z.petersone@lvm.lv 
Mob. t. +371 26107893