Skolēnu pavasara brīvlaiks Ventspilī

08.03.2024 - 11:38
Vai jau izdomāji ko darīt pavasara brīvlaikā? Ja vēlies aizraujoši, aktīvi un izglītojoši pavadīt pavasara brīvlaiku, dodies uz Ventspili! Šeit ar īpašiem piedāvājumiem Tevi sagaidīs Zinātnes centrs “Vizium”, Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas bāzes, Ventspils muzejs, Jaunrades nama Planetārijs un citi iecienīti apskates objekti.
Skolēnu pavasara brīvlaiks Ventspilī
Skolēnu brīvlaikā, no 11. līdz 17. martam, Olimpiskā centra "Ventspils" aktīvās atpūtas bāzēs gaidīsim gan jaunāko, gan vecāko klašu skolēnus. Skolēnu brīvlaikā Ūdens piedzīvojumu parksVentspils rodelis un Ledus halles slidotava strādās katru dienu. Vairāk ŠEIT.

Savukārt, Digitālais centrs aicina 6-gadniekus un 1. - 7. klašu skolēnus brīvlaikā veltīt laiku izzinošām un jēgpilnām aktivitātēm, piedaloties daudzveidīgās un aizraujošās darbnīcās "Pavasara algoritmi", kurās būs iespēja apgūt video, attēlu un skaņas montāžu, programmēšanu, darboties ar Lego, kā arī iepazīt algoritmus spēlē Minecraft un citās interesantās nodarbībās. Vairāk ŠEIT.Zinātnes centrs "Vizium" - vieta izglītojošai un aizraujošai brīvā laika pavadīšanai visai ģimenei, kas piesaista ar savu daudzveidīgo, tehnoloģijām bagāto ekspozīciju! Tapāt, centrs aicina arī uz radošajām darbnīcām un zinātnes šoviem. Marta temats - "Daba mostas". Pieteikšanās un informācija ŠEIT.Ventspils Jaunrades nama Planetārijs aicina uz interaktīvām nodarbībām un ceļojumu kosmosa pasaulē ar 360 grādu filmu palīdzību. Vairāk ŠEIT.Ventspils muzeja struktūrvienības - Livonija ordeņa pils unAmatu māja aicina iepazīt patstāvīgās ekspozīcijas, muzeju jaunumus, kā arī Piejūras brīvdabas muzejs piedāvā skolēnu pavasara brīvlaikā pieteikties nodarbībām: piedāvājums ģimeņu grupām (1-3 ģimenes) EUR 20, pieteikšanās pie Ingas, tālr. +371 29741319 (11.03.plkst. 11.00 - Putnu modināšanas tradīcijas; 14.03.plkst. 13.00- Gadskārtu svētku iepazīšana).Ventspils Galvenā un Bērnu bibliotēkaPārventas bibliotēka unGāliņciema sabiedriskais centrs pavasara brīvlaikā skolēnus aicina apmeklēt bezmaksas nodarbības un pasākumus, lai lietderīgi pavadīt brīvo laiku, iesaistītos dažādās radošās aktivitātēs un satiktos ar draugiem. Pasākumu programmu aplūko ŠEIT.Ventspils un tās apkārtne piedāvā vairākas vietas, kurās šobrīd var doties garākās vai īsākās pastaigās. Pirmo pavasara vēstnešu meklējumos var doties uz Reņķa dārzuJūrmalas parku un Bušnieku ezera dabas taku. Savukārt, Dienvidu mola promenāde - lieliska vieta, lai sajustu dabas stihijas spēku un notvertu stiprās vēja brāzmas. Ostas ielas promenādes jaunais posms pārsteigs ar skatu uz Ventu, jūras vārtiem, senajām ostas darbnīcām, iespaidīgo "Jūrniecības industriālā mantojuma ekspozīciju": boju kolekciju, eksponēto loču kuģi "Rota" un vides objektu ar vēstures liecību - dzenskrūvi "Cilvēciskais spēks".Iepazīties ar citiem notikumiem un piedāvājumiem Ventspilī iespējams visitventspils.com mājaslapā!Ventspils Tūrisma informācijas centrs skolēniem vēl aizraujošas un notikumiem bagātas pavasara brīvdienas!