6. aprīlī Dabas mājā notiks "Putnu dienas" aktivitātes

02.04.2024 - 15:27
Liepājas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) Dabas māja kopā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību projekta “Putnu vērošanas tīkls Baltijas jūras piekrastē” ietvaros 6. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 14:00 organizē un aicina ikvienu interesentu piedalīties “Putnu dienas” aktivitātēs, kuras norisināsies Zirgu salas teritorijā, Liepājā.
6. aprīlī Dabas mājā notiks "Putnu dienas" aktivitātes
Centrālais pasākuma notikums būs ekskursija plkst. 11.00 Zirgu salas teritorijā, kas atrodas īpaši aizsargājamā dabas teritorijā, dabas liegumā "Liepājas ezers". Ekskursiju vadīs dabas entuziasts un putnu pazinējs Artūrs Bilerts, kurš dalīsies ar savām zināšanām un piedzīvojumiem saistībā ar šo unikālo dabas vietu.

Paralēli ekskursijai Dabas mājā no plkst. 11.00 līdz 14.00 notiks vairākas bezmaksas aktivitātes, kuras būs pieejamas visiem interesentiem. No plkst. 12.00 Apmeklētāji varēs piedalīties putnu būrīšu izgatavošanas darbnīcā, apskatīt interaktīvās instalācijas, kas saistītas ar putniem, noskatīties īsfilmu par putnu dejām un piedalīties citās norisēs. Šīs aktivitātes palīdzēs iepazīt dažādas putnu sugas un ieraudzīt putnu pasauli jaunā, aizraujošā veidā.

Pasākuma organizatori aicina visus interesentus, īpaši ģimenes, izbaudīt kopīgu laiku dabā, iepazīt tās bagātību un dalīties ar putnu vērošanas pieredzi. Tas būs ne tikai izglītojošs, bet arī aizraujoši izklaidējošs piedzīvojums visiem dabas entuziastiem.

Lai piedalītos ekskursijā, lūdzam pieteikt savu dalību iepriekš, aizpildot pieteikšanās anketu šeit.

Pasākums tiek rīkots projekta "Putnu vērošanas tīkls Baltijas jūras piekrastē" ietvaros ar "Interreg VI-A Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2021.-2027. gadam" finansiālu atbalstu.