17. jūlijā plkst. 19.00 Māra Čaklā skvērā aicinām uz pirmo muzikālo vakaru Saldū kopā ar grupu “Kautkaili”

26.06.2024 - 11:17
17. jūlijā plkst. 19.00 Māra Čaklā skvērā aicinām uz pirmo muzikālo vakaru Saldū kopā ar grupu “Kautkaili”, rosinot ikvienu izbaudīt vasarīgu vakaru muzikālās noskaņās.
17. jūlijā plkst. 19.00 Māra Čaklā skvērā aicinām uz pirmo muzikālo vakaru Saldū kopā ar grupu “Kautkaili”
"Kautkaili" pamatā ir eksperimenti ar nostalģiju mūzikā, sakausējot latviešu 90-to gadu alternatīvo popmūziku ar pasaulīgu soulmūziku, izmantojot mūsdienīgus skaņu slāņus. Grupas dimants ir dziedātāja - dziesmu autore KRISTĪNE PĀŽE, kuras samtainā balss un inteliģentās melodijas ieved vēl neiepazītā jūtu pasaulē.

2023. gada novembrī grupa laida klajā savu debijas albumu "Personas kods", kas ieguvis "Zelta mikrofona" nomināciju kategorijā "Gada popmūzikas albums". "Personas kods" ir pašterapeitisks attiecību albums - retrospektīvi pieredzes stāsti par sevi, līdzcilvēkiem un mūsu, reizēm sarežģīto latviešu dabu. Tā ir vienvirziena biļete ceļojumā tuvāk sev pašam. Viena no albuma dziesmām - "Ļauj man" - jau iekarojusi Latvijas radiostaciju viļņus, ieguvusi "Zelta mikrofona" "Gada dziesmas" nomināciju un šī gada sākumā noritējušās "Muzikālās bankas" skatītāju balsojumā ieguva 7. vietu.

Sajūtu piedzīvojumā ievedīs laikmetīgā deju grupa "KĀPNES" un tās vadītāja Kima Megija Staņislavska.

Varēsim ieskatīties arī grafiskās dizaineres Līgas Holodņikovas jeb PUSNAKTS mākslas darbos. Pusnakts vēro dzīvi savādāk, pamana skaistas vietas, lietas un reizēm arī cilvēkus. Pusnakts pasauli veido emocijas, ko viņa atspoguļo caur krāsām. 


Pasākums ir bezmaksas.