Liepājas Dāvanu karte - lieliks veids kā iepriecionāt radus un draugus svētkos!

26.05.2020 - 10:40
Liepājas Dāvanu karti iespējams izmantot aptuveni 50 Liepājas atpūtas vietās – naktsmītnēs, restorānos un kafejnīcās, teātrī, boulingā, ledus hallē aktīvās atpūtas centros un citviet.
Liepājas Dāvanu karte - lieliks veids kā iepriecionāt radus un draugus svētkos!
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā Rožu laukumā 5/6 var iegādāties Liepājas Dāvanu kartes. Tās piedāvājumā ir 4 dažādos nominālos - 5, 10, 20 un 50 € vērtībā - un ir izmantojamas dažādās atpūtas vietās Liepājā - naktsmītnēs, restorānos un kafejnīcās, teātrī, aktīvās atpūtas centros, SPA un citur. Ar Dāvanu kartes izmantošanas iespējām ir iespējams iepazīties https://liepaja.travel/planot/liepajas-davanu-karte/, kā arī vietu saraksts tiks pievienots klāt ikvienai Dāvanu kartei, lai tās īpašnieki varētu ērti ieplānot atpūtas vietas Liepājā.

Liepājas Dāvanu karte ir izcils veids kā iepriecināt gan Liepājas iedzīvotāju, gan pilsētas viesi lieliskai laika pavadīšanai kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem, ģimeni un draugiem. Liels paldies Liepājas tūrisma uzņēmējiem par apvienošanos spēcīgā komandā Liepājas Dāvanu kartes izveidošanā un Liepājas pilsētas atpūtas iespēju pilnveidošanā. 

Liepājas Dāvanu karti var izmantot Liepājā šādās vietās:

*Dāvanu karšu izmantošanas vietu saraksts regulāri tiks papildināts, tāpēc lūdzam Jūs sekot līdzi https://liepaja.travel/planot/liepajas-davanu-karte/