Iznāk jaunais Ventspils 2019. gada foto kalendārs

17.12.2018 - 10:03
Ventspils Tūrisma informācijas centrs aicina iegādāties jauno 2019. gada Ventspils foto kalendāru.
Iznāk jaunais Ventspils 2019. gada foto kalendārs


 

Ventspils Tūrisma informācijas centrs aicina iegādāties jauno 2019. gada Ventspils foto kalendāru. Kalendāra attēlos ritot gadalaikiem, redzamas Ventspils raksturīgās pilsētas ainavas un tūrisma objekti. Ik gadu kalendāra iznākšana ir lieliska iespēja ventspilniekiem iepriecināt savus draugus, ģimenes, kolēģus un sadarbības partnerus, pasniedzot kalendāru kā dāvanu.

Kalendāru mazumtirdzniecībā būs iespēja iegādāties par EUR 3,00 (ar PVN), bet vairumtirdzniecībā par EUR 2,50 (ar PVN) un tas būs nopērkams Tūrisma informācijas centrā, Dārzu ielā 6, kā  arī Ventspils pilsētas tūrisma objektos un citās tirdzniecības vietās - grāmatnīcās un veikalos. Kalendārā atzīmētas vārda dienas, svētku un atceres dienas, nozīmīgākie pasākumi Ventspilī 2019. gadā, Ventspils populārāko tūrisma objektu kontakti, planetārā prognoze u.c. Tajā ir iekļauti astoņi Ventspils 2018. gada fotoattēlu konkursam iesniegtie darbi, kas atspoguļo pilsētas iedzīvotāju un viesu iecienītākās atpūtas un izklaides vietas Ventspilī. Bilžu kalendāra vāka foto "Ventspils- ģimenei un atpūtai draudzīga pilsēta" ir Monta - Blāze Pētersone. Izmantoti arī fotomākslinieku Jura Presņikova, Oskara Jūras, Laura Vīksnes, Aigara Brencēna, Jeļenas Skuteles, Kristapa Anškena, Gunāra Putniņa, Olgas Zavadiļikas, Renāra Boļšēvica, Daiņa Rozentāla, Aigara Reinholda, Māra Bileskalna un Larisas Cekanavičas krāsainie un daudzveidīgie fotoattēli.

Ik gadu kalendāra iznākšana ir lieliska iespēja ventspilniekiem iepriecināt savus draugus, ģimenes, kolēģus un sadarbības partnerus, pasniedzot kalendāru kā dāvanu. Foto kalendārs prezentē un iepazīstina arī pilsētas sadarbības partnerus un viesus gan Latvijā, gan ārvalstīs. Viens no kalendāra izdošanas mērķiem ir, ar krāšņajiem fotoattēliem, ieinteresēt topošos pilsētas viesus un attēlot mūsu pilsētas skaistumu, kas radītu vēlmi apciemot Ventspili.