Atklāj visumu uz 360 grādu ekrāna

19.01.2019 - 14:48
Lai pabūtu kosmosā, Tev vairs nav jādodas garā ceļojumā, tagad tajā vari būt tepat Ventspilī! Ventspils Jaunrades namā darbu atsāk Baltijas modernākais un Latvijā lielākais digitālais planetārijs!
Atklāj visumu uz 360 grādu ekrāna
Ventspils Jaunrades nams piedāvā skatīties aizraujošus planetārija zvaigžņu šovus un 360 grādu filmas par dabu, Visumu un planētām.

Šobrīd planetārija filmu seansu piedāvājums papildināts ar trīs jaunām filmām: 

"Mūsu bīstamā planēta". Filma ar iespaidīgu dabas parādību attēlojumu - zemestrīces, vulkānu izvirdumi, cunami. Iespēja vērot Zemes ģeoloģiju un kontinentu pārvietošanos. 

 "Hrumkas piedzīvojumi ziemas mežā". Ceļojot pa pasaku ziemas mežu, mazais Hrumka un viņa draugi uzzina, kas ir Ziemeļblāzma, ir liecinieki asteroīda lido jumam un pēta debess zvaigznājus ziemā. 

"Karstais un enerģiskais Visums". Planetārija filma par mūsdienu astronomijas sasniegumiem, visattīstītākajām zemes un orbitālās novērošanas observatorijām, elektromagnētiskā starojuma pamatprincipiem un dabas parādībām, kas saistītas ar augstās enerģijas astrofiziku.
 
Papildus jaunajām filmām, joprojām iespēja redzēt arī: "Divi stikla gabaliņi", "Visuma fantoms", "Mēs esam zvaigznes", "No zemes uz Visumu". Kā arī planetārija šovus: "Iepazīstot Visumu", "Debesis šonakt", "Zvaigžņu kustība", "Mēness vilinājums", "Zvaigžņu laiks", "Saules sistēma", "Mēness vilinājums". 

Planetārija šovu un filmu seansu laikiem iespējams iepazīties mājas lapā http://jaunradesnams.lv/planetarijs/.

Grupām apmeklējumu pieteikt pa tālr. +37163622805 vai e-pastā: jaunrades.nams@ventspils.lv.