Sākusies pieteikšanās izstādei "Ražots Saldus novadā un Kurzemē"

09.03.2019 - 13:45
Jau tradicionāli aprīļa sākumā Saldus novada pašvaldība rīko izstādi, kurā uzņēmēji, mājražotāji, amatnieki, biedrības un iestādes var dalīties ar savu pieredzi un sasniegumiem, kā arī gūt jaunus iespaidus un idejas, bet apmeklētājiem iespējams iepazīties ar plašo preču un pakalpojumu piedāvājumu. Šogad izstāde paplašinās, un pieteikties tiek aicināti ne tikai Saldus novada, bet gan visa Kurzemes reģiona uzņēmēji.
Sākusies pieteikšanās izstādei "Ražots Saldus novadā un Kurzemē"
Neiztrūkstoši bez ražotāju aktivitātēm un tirgošanās paredzēta arī izklaides programma, nodarbes izstādes mazākajiem apmeklētājiem, degustācijas, lielās Saldus novada medus kūkas baudīšana un uzņēmēju sarūpēto balvu izlozes.

Dalībniekiem lūgums pieteikties līdz šī gada 29. martam, aizpildot pieteikuma anketu (pielikumā), kura elektroniskā formātā nosūtāma uz e-pasta adresi maija.rjabova@saldus.lv vai iesniedzama Saldus Tūrisma informācijas centrā, Striķu ielā 3.

Aprīkojums (galdi, stendi) ir jānodrošina pašiem, un par dalību izstādē tiks noteikta maksa (skatīt nolikumu). Izstāde norisināsies vienu dienu – 13. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 15.00. Visi pieteikumi tiks izskatīti un par dalībnieka reģistrāciju izstādei tiks nosūtīts apstiprinājums. Dalībnieku pieteikšanās var tikt pārtraukta ātrāk pirms norādītā datuma, ja izstādes norises vietas platība būs pilnībā aizpildīta ar dalībnieku ekspozīcijām. Papildu informācija, zvanot pa tālr. 26848301.

Informāciju sagatavoja
Maija Rjabova
p/a "Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs"
Tel.: 26848301
E-pasts: maija.rjabova@saldus.lv