Laivu noma "Niknās laivas"

Mēs mīlam laivas, ūdeni, atpūtu un komfortu!
Laivu noma "Niknās laivas"

Tāpēc nolēmām šos četrus brīnumus apvienot. Un mums izdevās!
Taču ar četriem brīnumiem tomēr nepietika, bija nepieciešams vēl kāds asumiņš. Tu jau noteikti nojaut, kas tas bija - tie bija asi zobi un šķelmīgs acu skatiens!
Esi gatavs niknam laivu braucienam? Laipni lūdzam Tevi novērtēt, kā mums ir izdevies laivošanas priekus padarīt par aizrautīgu un komfortablu piedzīvojumu!
Pačukstēsim, ka laivas niknums atkarīgs no Tevis un izvēlētā maršruta.
Kāpēc izvēlēties Niknās laivas?
Mēs vēlamies, lai laivu brauciens Tev paliktu atmiņā kā komfortabls un bezrūpīgs piedzīvojums, tāpēc piedāvājam Tev pilnībā aprīkotu kajaku.
Tavām ērtībām piedāvājam Vista Expedition kajakus ar regulējamiem mīkstiem sēdekļiem ar nolokāmu atzveltni, regulējamiem kāju balstiem, ergonomiskiem rokturiem nešanai, drenāžas korķi, iekšējiem peldspējas blokiem, integrētiem dzērienu turētājiem un viegli noslēdzamu mantu glabātuvi.
Izklausās vēl ērtāk par mājas dīvānu, vai ne?
Papildus ērtībām nodrošināsim Tevi ar sauso mantu maisiem, piepūšamu maku telefoniem un īpašām atmiņām piedāvājam iznomāt GoPro Hero3 Black Edition kameru, kas iemūžinās visus brauciena mirkļus.
Un vēl…
Kā nokļūt starta vietā? Kur atstāt auto? Kā nokļūt atpakaļ pie tā?
Arī par to mēs esam padomājuši - mūsu ērtais un uzticamais busiņš nogādās Tevi un Tavus ceļabiedrus laivošanas sākumpunktā un pēc brauciena - pie Tava auto vai uz mājām.
Izklausās lieliski, vai ne?
Tad jau atliek tikai vienoties par laiku un vietu, un - BRAUCAM LAIVOT!
Nomai piedāvājam komfortablos, uzticamos un niknos Vista Expedition kajakus. Vista Expedition ir Anglijā ražots populārs tūrisma kajaks, kas sevī apvieno ātrumu, stabilitāti un vieglu lietošanu. Vista kajaks ir izturīgs, kursā noturīgs, ātrs, stabils un komfortabls sabiedrotais ūdens piedzīvojumos.
Kajakam ir raksturīga viegla slīdēšana pa ūdeni, plašs kokpits , kas paredzēts 2 pieaugušajiem + vienam bērnam. Tāpat laiva ir pietiekami plaša, lai piedzīvojumā dotos arī Tavs mazais četrkājainais draugs.

Lielāku laivu cienītājiem piedāvājam trīsvietīgas un četrvietīgas Pella airu laivas nomai Liepājas ezerā un kanālā.

Atrašanās vieta
Baznīcas iela 32, Liepāja
Darba laiks

Iepriekš sazinoties

Apmaksas veidi

Konkrētas maršrutu cenas iespējams uzzināt spiežot uz www.niknaslaivas.lv/marsruti

Pakalpojumu iespējas
  • Laivu noma
Kontakti
Sociālie tīkli
Valodas, kurās apkalpo
RU    EN    LV