Viesnīca "Pilsberģu krogs"

Atrodas 50 km no Ventspils, Liepājas virzienā, vēsturiskā ēkā, divu minūšu gājiena attālumā no skaistākā Kurzemes jūrmalas dabas veidojuma - Jūrkalnes stāvkrasta, blakus Jūrkalnes pagasta padomei.
Viesnīca "Pilsberģu krogs"
Atrodas 50 km no Ventspils, Liepājas virzienā, vēsturiskā ēkā, divu minūšu gājiena attālumā no skaistākā Kurzemes jūrmalas dabas veidojuma - Jūrkalnes stāvkrasta, blakus Jūrkalnes pagasta padomei. Kamīns. Telpas svinībām (25 pers.). Bārs. Restorāns (40 pers.). Telpas konferencēm (25 pers. kroga telpās, bet ir iespēja uzņemt vairāk personas). Auto stāvlaukums. Viesu namā ir 13 labiekārtotas istabiņas, katrā istabiņā duša, WC un TV. Kafejnīca - labākā vieta, kur baudīt īstu latviešu ēdienu un īstu latviešu alu. 

Vietu skaits: 362018.gadā "Pilsberģu krogs" saņēma Kurzemes Tūrisma asociācijas kvalitātes balvu "Lielais Jēkabs" nominācijā "Ēdināšanas uzņēmums ar stāstu Kurzemē 2018"!

"Pilsberģu kroga" stāsta pievienotā vērtība ir tās saimnieka, uzņēmēja, kultūras pasākumu un mākslas mecenāta Artūra Cimoškas darbība. Šajā vietā, kas reiz bijusi skola, tiek pabarota ne tikai miesa, bet arī dvēsele, jo saimnieka Artūra hobijs un sirdsdarbs ir Jūrkalnes kultūras dzīves dažādošana, profesionālu mākslinieku piesaistīšana, mākslas plenēru organizēšana un jauno radošo garu atbalstīšana kā mecenātam. "Pilsberģu krogs" kļuvis par vienu no Jūrkalnes izglītības, mākslas un kultūras centriem.  
Pakalpojumu iespējas
  • Duša
  • Bezvadu internets
  • Autostāvvieta
  • Kafejnīca
  • Restorāns
Kontakti
Sociālie tīkli
Valodas, kurās apkalpo
RU    EN    LV