"Sabiles Sidrs" ražotne

Vīna kultūras un tradīcijas ieskauto pilsētu, mēs, “Sabiles Sidrs” papildinām ar ābolu sidra darīšanas un kultūras attīstību, liekot gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem lepoties.
"Sabiles Sidrs" ražotne
Sabile - pilsēta, kurā ieskautas vēsturiskas vietas un ēkas, arī mūsu ražotne "FABRIKA". Ražošanas iekārtu skaņas, cilvēku darba rokas, kustība, dzīvīgums ir bijis un arī šobrīd mājo šajās telpās. Šobrīd "FABRIKAS" telpas ir izveidotas, lai ražotu ābolu sidru. Telpas, kurās mājo "Sabiles Sidrs" ir ar gandrīz 100 gadus senu ražošanas vēsturi - pirms mums šeit ir bijusi sērkociņu fabrika "Made at Sabile", kartupeļu kalte, augļu un dārzeņu konservu rūpnīca u.c.

Mūsu rūpnīca atrodas teju pašā Sabiles centrā - Rīgas ielā 22. Šeit katru rudeni Kurzemes saimnieki nodod mums savos dārzos audzētos ābolus, lai varam no tiem izspiest sulu un raudzēt sidru. Šeit, mūsu rūpnīcā, piedāvājam iespēju redzēt sidra ražošanas procesu no ābola līdz dzēriena pudeles korķim, aplūkot rūpnīcas iekārtas, degustēt un iegādāties sidrus. 

Aicinām izmantot mūsu ekskursiju piedāvājumu, kurā iepazīstināsim ar:               ·         ražotnes vēsturi, 
·         ideju par sidra ražotnes izveidi,
·         sidra darināšanas vēsturi un tradīcijām,
·         sidra ražošanas procesu, ražošanas telpām un iekārtām. 

Ekskursijas noslēgumā - dažādu sidra veidu degustācija. Dzērienus, kuri būs iekarojuši Jūsu garšas kārpiņas, varēsiet iegādāties mūsu veikaliņā. 
Atrašanās vieta
Rīgas iela 22, Sabile, Talsu novads

Darba laiks
Ekskursija iepriekš jāpiesaka
Apmaksas veidi
Skaidrā naudā un ar karti
  
Maksa par apmeklējumu 5€ (vienai personai- pieaugušajiem). Autovadītajiem, nepilngadīgām personām un citiem, kuri nepiedalās degustācijā maksa par apmeklējumu 3€. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Minimālais grupas dalībnieku skaits - 6 cilvēki (pieaugušie). Ja grupā ir mazāk kā 6 cilvēki, maksa par apmeklējumu visai grupai ir 30€. Grupām, ar vairāk kā 25 cilvēkiem tiek piemērotas atlaides.
Kontakti
Sociālie tīkli
Valodas, kurās apkalpo
RU    EN    LV