Dienliliju dārzs un mājas vīni

Dārzā ir lielākā dienliliju kolekcija Austrumeiropā. Dārzs atrodas Laucienē, 10 km no Talsiem pie autoceļa Talsi Jūrmala
Dienliliju dārzs un mājas vīni

Lielajā krāsu un zieda formu daudzveidībā var pat apjukt, jo ir vairāk kā 2000 dažādas  dienliliju šķirnes un hibrīdi. Apskatot dārzu katrs var izvēlēties  gaumei atbilstošāko stādu un to uzreiz iegādāties, jo dienlilijas bez problēmām var pārstādīt arī ziedēšanas laikā. Tie, kuri diemžēl nevar apmeklēt dārzu, bet vēlas audzēt šīs puķes,  mājaslapā līdz 1. jūnijam var pasūtīt stādus, un tie tiks piegādāti pa pastu.

Gardēžiem, iepriekš piesakoties, piedāvājam degustēt līdz 15 dažādus, tikai no Latvijas augļiem un ogām  raudzētus mājas vīnus. Saimnieks jau otrajā paaudzē aptuveni 40 gadus nodarbojas arī ar mājas vīnu gatavošanu un ir priecīgs, ka beidzot arī ar asociācijas “Lauku ceļotājs" neatlaidību oficiāli ir atļauta mājas vīnu tirdzniecība, ka to var piedāvāt ne tikai selekcijas dārza apmeklētājiem, bet piedāvāt arī dažādos tirgos un vīna svētkos, piemēram, Sabilē. Tāpēc goda vietā ir novietota licence.

Atrašanās vieta

"Mierkalni", Lauciene, Laucienes pagasts, Talsu novads, LV-3285

Autoceļa Talsi - Jūrmala 10km

Darba laiks

Jūlijs, augusts: sestdienās un svētdienās 10:00-17:00.

Pārējā laikā apmeklējumu pieteikt iepriekš.

Apmaksas veidi
Pakalpojumu iespējas
  • Suvenīri
  • Gida pakalpojumi
  • Lauku labumi
Kontakti
Valodas, kurās apkalpo
RU    LV