Jautrība, gardumi un atrakcijas Kandavas novadā

Lauku māja "Kangari" - Kandavas promenāde - kafejnīca "Ieviņa" Kandavā - lauku māja "Indāni" - Kurzemes cietokšņa muzejs Zantē - atpūtas bāze "Zviedru cepure". Maršruta garums ~76km.
1. „Kangari". Cēres pagasts, tel.: +371 29416000, antra.gaisa@inbox.lv
Gliemežu ferma. Piedāvā degustēt un iegādāties dažādus kārumus no pašu audzētiem augļiem, ogām un dārzeņiem. Atraktīvs spēļu laukums, bērnu nometņu vieta „Bērnu māja".
Apmeklējuma ilgums: 1 - 1,5 stundas. 

Attālums starp 1. un 2. objektu - 16 km  

2. Promenāde. Kandavā, starp Talsu, Ūdens un Kalna ielu.
Vēsturiski lielākā daļa šīs vietas netika izmantota - tā bija purvaina, daļā teritorijas bija ierīkoti sakņu dārzi. Šobrīd Promenāde ir jauka vieta atpūtai bērniem un pieaugušajiem. To caurvij strauts ar 7 tiltiņiem, kas tumsā ir skaisti izgaismoti. Centrā vietu radusi skulptūra „Zīle ar mākslinieku", ir divi bērnu spēļu laukumi un Eiropas valstu ieliņa. Promenādi grezno neoficiālais Kandavas simbols - zīle. Desmit zīles vēsta par Kandavas novada ievērojamākajiem notikumiem no 11. - 20.gs. Promenādē gada siltajā laikā notiek pasākumi. 
Apmeklējuma ilgums: 30 minūtes. Attālums starp 2. un 3. objektu - 0,3 km 

3. Kafejnīca/ konditoreja „Ieviņa". Kandava, Sabiles iela 6, tel.: +371 63126681 (kafejnīca), +371 26404646 (piesakot degustācijas).
Gardas kūciņas, daudzveidīgs sortiments. Var paēst pusdienas. Gatavo dažādus saldus un sāļus konditorejas izstrādājumus ikdienā un pēc pasūtījuma. Darbojas kafejnīca (vietu skaits 50), iespējamas degustācijas. 

Attālums starp 3. un 4. objektu - 10,5 km 

4. Lauku māja „Indāni". Kandavas pagasts, tel.: +371 29259272, indani91@inbox.lvwww.indani.viss.lv
„Indāni" ir kā savdabīga Latvijas mājdzīvnieku enciklopēdija. Saimniecībā ir plaša seno darbarīku ekspozīcija. Tā ir dažādu raidījumu, šovu un filmu tapšanas vieta. Ir skatu tornis, šūpoles, klētiņa, telšu  un piknika vietas, dīķis, āra virtuve, piedāvā naktsmītnes vasarā, izjādes ar zirgiem. Iespējamas degustācijas. 
Apmeklējuma ilgums: 1 stunda. 

Attālums starp 4. un 5. objektu - 19 km 

5. Kurzemes cietokšņa muzejs. Zante, Skolas iela 8a, tel.: +371 29442311, www.kurzemescietoksnis.viss.lv
Unikāls, militārajai vēsturei veltīts muzejs, kur ir bagātīga ekspozīcija, lielākoties saistībā ar Otro pasaules karu Kurzemes cietoksnī. Apskatāmi vairāk kā 8000 eksponāti. Iespaidīgākie ir AN - 2 lidmašīna, bruņutransportieris, Sarkanās armijas tanks. Ir atrestaurēti ierakumi un bunkurs. Aktīvākajiem izveidota militāro šķēršļu josla. Atpūtai - lapene pie ezera.
Atvērts: Trešdienās, ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās 10:00 - 17:00 (maijs - novembris). Citā laikā apmeklējums pēc iepriekšējas vienošanās. Grupām jāpiesakās. Apmeklējuma ilgums: 2 stundas.  

Attālums starp 5. un 6. objektu - 30 km 

6. Atpūtas bāze „Zviedru cepure". Matkules pagasts, „Piltiņi", tel.: +371 26405405, zc@kopideja.lv, www.zviedrucepure.lv
Vasarā - nobraucieni pa rodeļu trasi (garums 307 m), kur var sasniegt ātrumu 40 km/h. !Lietus laikā rodeļu trase nedarbojas.
Ziemā - slēpošanas un snovborda trases, inventāra noma, instruktori.
Naktsmītnes, kafejnīca, telšu un piknika vietas, zirgu izjādes, dabas taka (950 m), autostāvvieta.
! Kolektīviem apmeklējumiem (visu gadu) - atlaides, apmeklējumu jāpiesaka iepriekš.
Apmeklējuma ilgums atkarīgs no sezonas un izmantotajiem pakalpojumiem.