Noslēdzies Interreg projekts "Izbaudi Ventu" ("Visit Venta")

16.04.2020 - 15:18
2020. gada 31. martā noslēdzās Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam projekts Nr. LLI-293 "Izbaudi Ventu" ("Visit Venta", ViVa).
Noslēdzies Interreg projekts "Izbaudi Ventu" ("Visit Venta")
Biedrība Kurzemes tūrisma asociācija bija viens no šī projekta partneriem. Projekta laikā, lai popularizētu ūdenstūrisma piedāvājumu, tika izveidota kopīga Kurzemes reģiona ūdenstūrisma karte par Ventas upi. Sadarbojoties ar Kuldīgas novada pašvaldību tika organizēts projekta partneru tikšanās Kuldīgā, lai iepazīstinātu ar ūdenstūrisma iespējām Ventā, kā arī Kuldīgas tūrisma piedāvājumu. Projekta ietvaros tika plānota arī Lietuvas žurnālistu vizīte uz Kurzemi, taču Covid-19 ierobežojumu dēļ, to nācās atcelt.

Projekta ietvaros izveidota vietne www.visitventa.lt, kas apkopo bagātīgu informatīvo materiālu un padara tūrisma maršrutu pa Ventu apmeklētājiem pieejamāku. Informācija ikvienam interesentam ir pieejama arī projekta Facebook lapā: https://www.facebook.com/visitventa

Projekta video varat aplūkot šeit:

Projekta ietvaros izstrādātas divas tūristiem noderīgas mobilās aplikācijas:
"Visit Venta" https://play.google.com/store/apps/details?id=voldemaraspilvinis.venta, ar kuras palīdzību ērti apskatīt vietnē www.visitventa.lt atrodamo informāciju, un mobilā spēle bērniem "Ceļojums pa Ventu" (Kuldīgas pusē) http://visitkuldiga.com/celojums-pa-ventu/.