Ventspils tūrisma informācijas centrs

Tūrisma informācijas centra darbības mērķis - sniegt tūristiem un citiem interesantiem pēc iespējas precīzāku, plašāku un objektīvāku informāciju par atpūtas iespējām Ventspilī, piesaistīt pēc iespējas vairāk tūristu.
Ventspils tūrisma informācijas centrs
Tūrisma informācijas centra uzdevums ir arī reklamēt Ventspils tūrisma piedāvājumu gan Latvijā, gan arī ārvalstīs. Tūrisma informācijas centrs uztur arī savu datu bāzi par apskates objektiem, naktsmītnēm savā mājas lapāwww.visitventspils.com.
  • Bezmaksas tūrisma informācija.
  • Informācija par naktsmītnēm, apskates vietām, pasākumiem un atpūtas iespējām.
  • Ekskursiju organizēšana ar sertificētiem Ventspils gidiem.
  • Tūrisma kartes, brošūras, suvenīri.
  • Ventu banka.
Ventu banka darbojas kopš 2011.gada 1.decembra Tūrisma informācijas centrā Prāmju terminālī Dārzu ielā 6. Šeit var reģistrēties virtuālajā vēstniecībā, izņemt ventus un saņemt informāciju par ventu tērēšanas vietām. Jaunā filiāle, kas atrodas uz vienas no centrālajām ielām - Lielā prospekta, nodrošinās vēl lielāku bankas pieejamību. 
Ar ventiem var norēķināties 52 objektos.
Ventu kurss: 1 EUR = 100 ventu.
Šobrīd darbojoties virtuālajā vēstniecībā ventus var nopelnīt astoņos veidos: reģistrējoties, izpildot testu, ievietojot ventspilinga bildi, izveidojot tūrisma maršrutu, bilžu galeriju, saliekot puzli, spēlējot spēles un daloties ar lapas saturu sociālajos tīklos.
 Kopš darbības sakuma veikti uzlabojumi virtuālās vēstniecības mājas lapā: ievietoti jauni ventu pelnīšanas rīki, izveidota mājas lapas mobilā versija un Ventu bankas mobilā aplikācija.  Prāmju termināļa telpās izvietots stacionārs dators ar skārienjūtīgu ekrānu, kas nodrošina iespēju vēstniecību lietot arī ārpus TIC darba laika. 
Atrašanās vieta
Dārzu iela 6, Ventspils, LV-3601
Darba laiks
1.09. - 30.04. 
Darba dienas: 8:00 - 18:00
Brīvdienas: 10:00 - 16:00
Svētku dienas: 10:00 - 15:00

1.05. - 31.08. 
Darba dienas: 8:00 - 19:00
Sestdien: 10:00 - 19:00
Svētdiena: 10:00 - 16:00
Svētku dienas: 10:00 - 15:00 
Pakalpojumu iespējas
  • Informācijas punkts
  • Informācijas stendi
Kontakti
Sociālie tīkli
Valodas, kurās apkalpo
RU    EN    LV