Tukuma apkārtnes pārgājienu maršruti
Maršruta kartear kuras palīdzību varēsiet iepazīt Tukuma pievārtes mežu bagātības, ainaviskākās vietas un apskates objektus dabā.
Maršruts steidzīgiem autobraucējiem vai kājāmgājējiem
Nereti sanāk tā, ka laika ir maz, bet apskatīt gribas. Ja esat šāds ceļotājs, tad šis maršruts Jums būs piemērots.
Kandavas Mākslas taka
Kandavas Tūrisma informācijas centrā saņem takas atklātni, atrodi mākslas objektus, uzmini atslēgas vārdus, aizpildi krustvārdu mīklu un dodies uz Kandavas novada muzeju, kur laimē balvu.
“Pa Rozentāla pēdām Saldū”
Atraktīvi veidotā pastaigu taka interesentus izved pa mākslinieka gleznošanas vietām Saldus pilsētā un apkaimē. Jums būs iespēja aplūkot vietas, kuras attēlotas gleznās, un iepazīt Saldu no cita skatu punkta!
Kandavas vecpilsētas šarms
Kandava ir Abavas senlejas mazpilsēta ar vairāk kā 785 gadu vēsturi. Pilsētu iecienījuši mākslinieki, romantikas, pakalnu un dabas mīļotāji.
 P.M.Berči mantojums
No 1871. līdz 1902. gadam Berči ar 800 rubļu lielu atalgojumu gadā bija Liepājas pilsētas arhitekts.
 Jūgendstila mantojums
Liepāja var lepoties ar Eiropas mēroga jūgendstila arhitektūras paraugiem, galvenokārt, nacionālā romantisma un stateniskā jūgendstila ēkām, kas harmoniski iekļaujas pilsētas apbūvē.
Liepāja - kā pa notīm
Vienkāršākais veids kā apskatīt ievērojamākos tūrisma objektus pilsētas centrā ir pastaiga pa maršrutu "Liepāja - kā pa notīm".
Maršruts putnu vērotājiem Liepājā
Jūra, ezers, maigās ziemas un atrašanās uz putnu migrācijas trases nodrošina Liepājai un tās apkārtnei interesantu putnu daudzveidību cauru gadu.
1 2 3 4